Внимание
  • Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here
Пятница, 28 Февраль 2014 08:09

Про порядок заповнення документів на переказ за видами платежів.

Оцените материал
(0 голосов)

ДПІ у Старобешівському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області надає для ознайомлення та використання Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Новий Порядок доповнено позиціями щодо сплати ЄСВ та митних платежів. У процедурі заповнення платіжних документів на переказ коштів у разі сплати бюджетних платежів по новому викладено алгоритм заповнення поля „Призначення платежу” у полі №3. Раніше у ньому вказувалися реквізити лише в разі сплати зобов’язань за третіх осіб.

Відтепер в полі №3 вказується один з власних реквізитів платника податку, який здійснює перерахування платежів: - код ЄДРПОУ платника податку (повинен мати 8 цифр, якщо цифр менше 8, то зліва доповнюється нулями до 8 цифр). У разі здійснення юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата; - реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізособи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України (у разі відмови платника податків від одержання реєстраційного номера); - реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється Міндоходів (завжди має 9 цифр). У разі самостійної сплати платником податку нарахованих бюджетних платежів або за актами перевірок - поля №5, №6, №7 не заповнюються. Якщо здійснюється перерахування платежів за висновками органу

Міндоходів (повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету; перерахування з бюджету відшкодування ПДВ та інше), то в полі №5 заповнюється дата висновку органу Міндоходів та в полі №6 – номер висновку. Якщо здійснюється погашення податкових векселів грошовими коштами, то в полі №7 зазначається номер податкового векселя. При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ. Список кодів видів сплати також зазнав змін. До списку додано нові коди: (128 та 160-161), що застосовуються при сплаті грошових зобов’язань, визначених за результатами перевірок; (350-359) за митними платежами; (054-057) погашення сум податкового боргу; (017-019,139) надходження коштів від платників податків, щодо яких порушено справу про банкрутство.

Прочитано 1569 раз

Оставить комментарий


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Чатик

Старый чатик отключен
Тестируем новый чат
 

Создай свой чат!

Loading

Добавь в Закладки

 

 

Новости читателей

Наши друзья

Донецкий охотник

 

интернет магазин в старобешевском районе

Яндекс.Метрика