Внимание
  • Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here
Пятница, 28 Февраль 2014 08:07

Чи всі громадяни зобов’язані подавати річну податкову декларацію?

Оцените материал
(0 голосов)

Статтею 67 Конституції встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Декларування у 2014 році доходів фізичних осіб пов’язано з виконанням платниками податку вимог розділу 4 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-6 (далі – Кодексу), згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету. Платник податку зобов’язаний подавати податкову декларацію відповідно до Кодексу або інших законів України.

Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи: - виключно від податкових агентів, крім випадків, прямо передбачених цим розділом; - від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до цього розділу; - у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку. Термін декларування доходів фізичних осіб – до 1 травня 2014 року.

Прочитано 1538 раз

Оставить комментарий


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Чатик

Старый чатик отключен
Тестируем новый чат
 

Создай свой чат!

Loading

Добавь в Закладки

 

 

Новости читателей

Наши друзья

Донецкий охотник

 

интернет магазин в старобешевском районе

Яндекс.Метрика