Оцените материал
(0 голосов)

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Оцените материал
(0 голосов)

Податковий агент, який нараховує та виплачує будь-який оподатковуваний дохід платнику податку, зобов’язаний із суми такого доходу утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб.

Оцените материал
(0 голосов)

Якщо фізична особа-орендар нерухомого майна не є суб'єктом господарювання, то відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету є орендодавець.

Оцените материал
(0 голосов)

На початок березня поточного року саме стільки касової техніки оновленого зразка використовують суб'єкти господарювання Донецької області.

Оцените материал
(0 голосов)

ДПІ у Старобешівському районі повідомляє: громадяни - власники об'єктів житлової нерухомості мають право на пільгу по сплаті податку на нерухоме майно у вигляді зменшення бази оподатковування об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичної особи: для квартири - на 120 квадратних метрів м і для житлового будинку - на 250 кв.м.

Оцените материал
(0 голосов)

Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при наданні послуг фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок.

Таким чином, фізичні особи – підприємці платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів (будь-яким видом транспорту) не зобов’язані застосовувати розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій.

Оцените материал
(0 голосов)

Суб'єкти господарювання - ріелтери, зобов'язані надавати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості. Така інформація надсилається до органу державної податкової служби за місцем реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку.

Оцените материал
(0 голосов)

Для розстрочення або відстрочення податкового боргу платнику податків необхідно написати заяву, затвердженої форми. Така заява подається до органу державної податкової служби за місцем обліку платника податків. У заяві зазначаються суми податків, зборів, штрафних санкцій, пені, сплату яких платник податків просить розстрочити або відстрочити. Окремо необхідно зазначити строк розстрочення або відстрочення та періоди сплати. При цьому, окремо вказуються суми, строк сплати яких ще не настав, а також строк сплати яких вже минув.

Оцените материал
(0 голосов)

Новий сервіс Міністерства доходів і зборів допоможе підприємствам з іноземними інвестиціями уникнути ризикових ситуацій через невірне тлумачення податкового законодавства. Інвестори не тільки отримають компетентний висновок щодо запланованої господарської операції, але й зможуть перевірити добросовісність своїх контрагентів.

Оцените материал
(0 голосов)

При обчисленні податкових зобов’язань по екологічному податку за період з 01.01.2013 по 03.01.2013 року включно платники екологічного податку застосовують 75 відсотків від ставок екологічного податку, передбачених статтями 243, 244, 245 і 246 Податкового кодексу України, що діяли у 2012 році.

Оцените материал
(0 голосов)

За січень – лютий 2013 року Державною податковою інспекцією в Старобешівському районі мобілізовано До Зведеного бюджету 70369,3 тис. грн.., що на 18787,7 тис .грн. (або на 36,4 %) більше минулорічного показника та на 751,8 тис.грн. більше планового завдання ( 101,1 %).

До Державного бюджету забезпечено надходження податкових платежів в загальній сумі 37077,5 тис.грн., що на 18570,6 тис.грн. більше фактичних надходжень відповідного періоду 2012 року або на 100,3 % та вище доведеного завдання на 422,0 тис.грн. (виконання склало 101,2 %).

Оцените материал
(0 голосов)

Якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку надає власне нерухоме майно в оренду, то у заяві про право застосування спрощеної системи оподаткування в графі «Місце провадження господарської діяльності» зазначає усі адреси розташування такого нерухомого майна.

Оцените материал
(0 голосов)

За два місяці нового року власниками електронних ключів в Україні стали 100,2 тис. клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів, що діє при ДПСУ. Їм безкоштовно видано 151,7 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Оцените материал
(0 голосов)

При виписуванні податкової накладної платники податків заповнюють її державною мовою. Відповідно до Конституції України Державною мовою в Україні є українська мова.

Оцените материал
(0 голосов)

Якщо платник податків бажає  подати декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік поштою, то поштове відправлення йому необхідно надіслати не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації. Тобто не пізніше 20 квітня 2013 року.

Страница 1 из 8

Авторизация

 

Уважаемые посетители сайта stb.dn.ua, а особенно жители Старобешевского района!

Убедительная просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в развитии официального сайта района. Высказывайте Ваши идеи, предложения и пожелания через форму обратной связи, а также на имейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. или по тел: 050-051-40-62. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов и открытие досок объявлений Старобешево и Комсомольского. Спасибо за поддержку!

Календарь новостей

« Апрель 2013 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Погода
Погода в Старобешево
 

влажность:

давление:

ветер:

Погода в Новом Свете
 

влажность:

давление:

ветер:

Погода в Комсомольском
 

влажность:

давление:

ветер:

 

 

Праздники Украины

Новости читателей

Добавь в Закладки


Интернет реклама УБС

Последние объявления

Наши друзья

Донецкий охотник

Донецк! Сайты Донецка!

Сайт Новосветского поселкового совета

Доски объявлений

Про сайт

STB.dn.ua - официальный сайт Старобешевского района Донецкой области.

Материалы на сайт предоставляются ЛУЧШЕЙ в районе ГАЗЕТОЙ "Новая Жизнь".